Joanna Koźma

Nauczycielka hiszpańskiego

About Me

Degree: Nauczycielka języków obcych
Experience: 14 lat pracy z dziećmi i dorosłymi
Hobbies: Podróże, książki, języki obce, taniec

Fun
Learning
Play
Creativity

Życiorys

Moja przygoda z językiem hiszpańskim rozpoczęła się na studiach. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Etnolingwistyki oraz studia licencjackie na Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę o metodach nauczania języka hiszpańskiego zdobyłam na studiach podyplomowych z zakresu dydaktyki języka hiszpańskiego, a swoje umiejętności i wiadomości uzupełniam oraz poszerzam na dodatkowych kursach i szkoleniach prowadzonych w całej Polsce przez rodzimych użytkowników tego języka. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci, w placówkach państwowych oraz prywatnych. Kładę ogromny nacisk na komunikację, gdyż chcę, by moi słuchacze szybko pokonali barierę językową, a także potrafili w życiu codziennym odnaleźć się w różnych sytuacjach.

Nie wyobrażam sobie nauczania języka bez przekazania wiedzy o najważniejszych dziedzinach życia w krajach hiszpańskojęzycznych, stąd moi uczniowie nie tylko poznają struktury językowe, ale mają również możliwość zapoznania się z bogatą, różnorodną kulturą Hiszpanii i Ameryki Środkowej oraz Południowej podczas spotkań gastronomiczno-literacko-podróżniczych.

Prywatnie uwielbiam podróże, książki, języki obce i taniec. Poza pracą, mama Julki :)

WYKSZTAŁCENIE Studia magisterskie: Etnolingwistyka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; Studia licencjackie: Filologia Hiszpańska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;