Angielski dla ósmoklasistów

Egzamin ósmoklasisty to dla każdego ucznia wyjątkowe przeżycie – pierwszy tak ważny test w życiu, którego wynik zadecyduje o dostaniu się do wybranej szkoły średniej.

Stresujące, prawda? A wcale tak być nie musi!

W naszej szkole uczniowie przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty systematycznie, dokładnie i bez zbędnego stresu. Od pierwszych zajęć przyzwyczajają się do formuły testu i rodzaju pytań jakich mogą się spodziewać. 90-minutowe lekcje pozwalają na przeprowadzanie próbnych testów w warunkach jak najbardziej podobnych do tych panujących na rzeczywistym egzaminie. Każdy błąd jest omawiany, wyciągamy wnioski z wyników kolejnych egzaminów próbnych i powracamy do zagadnień sprawiających trudność. Niewielkie grupy umożliwiają nam skupienie się na indywidualnych potrzebach każdego ósmoklasisty.

Z Anglogadkami egzamin nie jest straszny, jest tylko kolejnym ciekawym wyzwaniem! Wysokie, nawet 100% wyniki naszych uczniów mówią same za siebie!

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *